Šķērsstieņu Meklētājs

Thule Velosipēdu Bagāžnieki - lietošanai un auto jumta, sakabes āķa vai aizmugures durvīm

 Velo turētāji – kā izvēlēties?

 

Velo turētāji ir ērtākais un drošākais veids velosipēda pārvadāšanai. Taču tas nav vienīgais risinājums. Apsveriet savas iespējas, riteņa specifiku un, atkarībā no tā, izvēlieties sev piemērotāko pārvadāšanas veidu.

 

Pārvadāšanai uz jumta

Velosipēda pārvadāšanai uz mašīnas jumta, velo turētājs tiek stiprināts uz jumta šķērsstieņiem. Šis pārvadāšanas veids gan ir piemērots tad, ja cilvēks spēj riteni uzcelt uz mašīnas jumta, kā arī, ja braucamais nav smagāks par 20 kilogramiem.

Izvēloties jumtabagaznieki.lv pārstāvētā zīmola Thule velo turētāju, riteni pilnīgi droši var pārvadāt uz mašīnas jumta, neraizējoties, ka tas varētu nokrist. Šis zīmols ir viens no zināmākajiem un rūpējas par nevainojamu kvalitāti. Velo turētājiem izmanto kvalitatīvākos materiālus un inovatīvus risinājums, lai pārvadāšana būtu maksimāli droša un ērta. Kā arī šī ražotāja velo turētājiem tiek veikti kvalitātes testi, kas apliecina, ka tie ir visdrošākie.

Ražotājs velo turētājiem nodrošina lielisku garantiju un pēcgarantijas servisu.


Pārvadāšanai pie sakabes āķa

Ja velo turētājs nav īsti piemērots, velosipēdu var nostiprināt uz sakabes āķa un šādā veidā to pārvadāt. Ar sakabes āķa stiprinājumu ir atļauts pārvadāt līdz 30 kg smagu velosipēdu.

Ja ir elektrovelosipēds, kas parasti sver vairāk kā 20 kilogramus, jāizvēlas sakabes āķa stiprinājums vai arī, ja tas ir iespējams, velosipēds jāstiprina pie auto aizmugures durvīm.


Pārvadāšanai uz aizmugures durvīm

Savukārt, ja velo turētājs Jums nav piemērots risinājums, kā arī nevēlaties velosipēdu pārvadāt, stiprinot to pie sakabes āķa, trešā iespēja ir velosipēdu stiprināt pie automašīnas aizmugures durvīm, un šādā veidā to pārvadāt. Jāņem gan vērā, ka ne visām automašīnām šāds risinājums ir iespējams.

 

 

 

 

 

Rekvizīti

Juridiskā adrese: Pildas iela 16b, Rīga, LV-1035
Reģ.Nr.: 40103387734
Banka: Swedbank AS
Swift kods: HABALV22
Konta Nr. LV27HABA0551036212832

Informācija
Garantija
Atteikums un atgriešana
Privātuma politika
Kontakti

Mob: +371 20611122

Veikala un Noliktavas adrese

Pildas iela 16b, Rīga, LV-1035

Darba laiki

P - Pk:  10:00 - 17:30
Se:       Pēc pieprasījuma
Sv:       Brīvs   


© Copyright 2016, SIA Corelem Group        Mājas lapas izstrāde WEBstyle.lv
Google atsauksmes Facebook
Jautā mums!
Šī mājas lapa izmanto sīkdatnes (cookies). Mēs to darām, lai atcerētos Jūsu izvēles un apkopotu statistiku par Jūsu vizītēm.
Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Vairāk šeit. OK